Biznes

Dowiedz się wszystkiego, co możesz o swoim iPadzie

Jest powód, dla którego sprzedaż iPadów gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat.

Są zabawne i łatwe w użyciu oraz mają największy wybór dostępnych aplikacji. Nie używaj tylko połowy funkcji iPada. Upewnij się, że wiesz wszystko o wielu funkcjach iPada. Ten artykuł zawiera świetne wskazówki i porady dotyczące korzystania z iPada, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Zanim kupisz iPada, powinieneś poświęcić trochę czasu na sporządzenie listy potrzebnych funkcji i zdecydować, jaki rodzaj pamięci masowej chcesz. Dostępne są różne modele iPadów i nie ma sensu wydawać pieniędzy na funkcje, z których nigdy nie będziesz korzystać.Czy otrzymujesz za dużo powiadomień? Jeśli niektóre aplikacje wysyłają powiadomienia, których nie potrzebujesz, przejdź do ustawień i dotknij powiadomień. Będziesz wtedy mieć dostęp do pełnej listy swoich aplikacji i będziesz mógł wybrać powiadomienia, które chcesz otrzymywać.Jeśli iPad przechowuje poufne dane, można włączyć funkcję, która umożliwia wymazanie wszystkich tych danych z urządzenia. Jest to wyzwalane tylko wtedy, gdy osoba błędnie wprowadzi hasło 10 razy. Aby to skonfigurować, przejdź do Ustawień. Zajrzyj do sekcji Ogólne dla blokady kodu dostępu. Następnie przejdź do Wymaż dane.Możesz przedłużyć żywotność baterii iPada, używając urządzenia w trybie samolotowym. W trybie samolotowym Wi-Fi i radio bezprzewodowe są wyłączone. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby korzystać z iPada. Nadal będziesz mógł używać tabletu do czytania e-booków, grania w gry i korzystania z niektórych aplikacji bez rozładowywania baterii.Czy chcesz uniemożliwić automatyczne synchronizowanie iPada po podłączeniu go do komputera? To jest łatwe do osiągnięcia. Dowiedz się wszystkiego, co możesz o swoim iPadzie

Upewnij się, że jesteś w iTunes, a następnie przytrzymaj przyciski Shift-Control lub Command-Option po podłączeniu iPada.

Jeśli zapomnisz zrobić ten krok, po prostu przesuń palcem, odblokuj podczas synchronizacji i zatrzyma się.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Czy masz wielu użytkowników na tym samym iPadzie? Możesz nie chcieć, aby wyświetlali Twoją historię online. Możesz szybko usunąć historię przeglądarki. Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Safari. Po otwarciu Safari dotknij przycisku Wyczyść historię. Spowoduje to wyczyszczenie pamięci podręcznej i wszystkich plików cookie.Czy chcesz, aby Twój iPad wyświetlał pokaz slajdów ze wszystkich Twoich zdjęć, gdy nie jest używany? To jest łatwe. Po zablokowaniu ekranu w prawym dolnym rogu pojawi się ikona obrazu. Wystarczy dotknąć tej ikony, a iPad rozpocznie pokaz slajdów.Chroń swoje informacje, które przechowujesz na iPadzie. Użyj blokady kodu dostępu, aby zablokować iPada, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie dziesięć razy. Można to zrobić, przechodząc do menu Ustawienia, wybierając Ogólne, następnie Blokada kodu dostępu, a na końcu opcję Wymaż dane. W ten sposób, jeśli nieupoważniona osoba spróbuje uzyskać dostęp do iPada, wszystko zostanie usunięte.Jak omówiono w tym artykule na początku, ostatnio wzrosła sprzedaż iPadów, ponieważ produkt jest świetny. Wykorzystaj to, co tu przeczytałeś, na swoją korzyść. Życzymy powodzenia na świecie.

Back To Top