Zdrowie

Peeling kawitacyjny – aby twarz wyglądała pięknie

Zabiegi oczyszczające twarz dobrze znane były już przez pokolenia naszych babek, które domowymi sposobami starały się, aby ich cera była ładna i pozbawiona mankamentów.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów oczyszczających jest peeling. Zabieg ten w różnych wersjach może być stosowany na twarz albo całe ciało. Czym jest peeling? Jest to proces ścierania obumarłego naskórka przy pomocy różnych metod. Jak podkreślają specjaliści, jest to jeden z najważniejszych zabiegów, ponieważ poprawia odnowę komórkową i ułatwia wchłanianie preparatów odżywczych obecnych w różnego typu kosmetykach.
Peeling kawitacyjny - aby twarz wyglądała pięknie

Innowacyjne rozwiązanie w kosmetologii, czyli peeling kawitacyjny

Jednym z nowszej generacji zabiegów jest peeling kawitacyjny. Polega ona na złuszczaniu z twarzy martwego naskórka za pomocą ultradźwięków. Jest to bardzo delikatny sposób pozbywania się martwych komórek, dlatego też bez obaw może być stosowany przez klientki czy klientów o bardzo wrażliwej cerze, również naczyniowej. Może być on stosowany również na skórę dekoltu, czy pleców. Istotne jest również, że peeling kawitacyjny jest w sam sobie skutecznym zabiegiem, jednak może być także traktowany jako punkt wyjścia do innych zabiegów. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty, cera jest promienna o wyrównanym kolorycie, gładka. Pełne efekty można zaobserwować po zastosowaniu ok. 5 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu, jednak należy pamiętać, że jest to sprawa indywidualna. Na stroniehttp://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/peelingi/peeling-kawitacyjny można znaleźć szereg informacji nie tylko o peelingu kawitacyjnym, ale także powinny przebiegać zarówno dla ciała jak i na twarz. Zdrowa szczupła sylwetka zadbana cera to nie tylko wyznacznik kanonu piękna obowiązującego w XXI wieku,  ale również troska o zdrowie i dobre samopoczucie. Kontaktując się ze specjalistami można uzyskać szczegółowe informacje o poszczególnych zabiegach.

Back To Top