Rozrywka Turystyka

Wypad na Gubałówkę – gdzie nocować?

Jeśli jesteśmy w Zakopanem to trzeba wjechać na Gubałówkę. Wchodzenie tam dla wielu osób nie jest łatwym zadaniem, dlatego kolejka nam w tym pomoże. Nie jest to drogi wjazd, dlatego opłaca się wziąć bilet w obie strony.

Sam wjazd nie trwa długo, ale trzeba często długi czas odstać żeby dostać się do kasy biletowej. Taki urok miasta, które jest stolicą Tatr i na każdym kroku trzeba być na to przygotowanym. Różnica pomiędzy dołem, a górą wynosi trzysta metrów, dlatego trzeba bardzo stromo pod górę podjeżdżać. Jest to atrakcja, a tym bardziej, jeśli mamy szczęście i siedzimy na samym przodzie. Wtedy widok są naprawdę niesamowite. Tym bardziej będzie to atrakcja dla dzieci, dlatego warto się na Gubałówkę wybrać. Najlepiej przyjść wcześnie wtedy, kiedy nie ma jeszcze długich kolejek i tym samym nie będziemy tracić niepotrzebnie czasu.

Co zobaczymy na Gubałówce?

Główną atrakcją szczytu Gubałówki są widoki i właśnie dla nich tam wjeżdżamy. Jeśli pogoda będzie bardzo ładna to można zobaczyć naprawdę wyjątkowe widoki i to zachęci nas na przyszłość żeby znowu wjechać na Gubałówkę. Jeśli już jesteśmy na górze to można zrobić zdjęcia, ale można również skorzystać z okazji i kupić pamiątki albo można pójść i coś zjeść. Na górze jest wiele atrakcji, dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby tam pojechać i to zobaczyć. Zady dla siebie coś znajdzie. Te najciekawsze atrakcje zmieniają się z porą roku. Inaczej to wygląda latem, a inaczej zimą. Warto zadbać również o to żeby wcześniej wynająć sobie domek, w którym będziemy spać.

Wybierając domki blisko Gubałówki czy blisko Krupówek będziemy mogli o wiele szybciej i łatwiej dotrzeć do miejsc, które nam się tak podobają. Ofertę z domkami możemy znaleźć na domki Zakopane. Jest tutaj oferta na luksusowe domki dla całej rodziny. Wykorzystamy, zatem okazję i sprawdźmy sobie ofertę, która nas najbardziej interesuje. Rezerwując wcześniej domek w Zakopanem mamy o wiele większą ofertę do wyboru i łatwiej nam podjąć decyzje.

Back To Top