Wakacje w Bułgarii

Bułgaria to jeden z tych kierunków turystycznych, który jest związany z wieloma różnymi korzyściami. To, co przyciąga to oczywiście stosunkowo niska cena wycieczek, to krótki czas podróży samolotem do tego kraju, ale w głównej mierze należy oczywiście wskazać na taki aspekt, jakim są atrakcje tego kraju.

Nie można nie wskazać na piękne, piaszczyste plaże, na 400 km linii brzegowej, w tym nie tylko są to Złote Piaski, ale także i wiele innych miejscowości. Bułgaria w naszej ofercie to jednakże coś więcej niż tylko Złote Piaski, niż wylegiwanie się na plaży. Proponujemy naszym klientom wycieczkę do Kaliakrii. Do piękna kraina nad Morzem Czarnym, która przede wszystkim charakteryzuje się skalnymi klifami. Tego nie można opisać słowami, to po prostu trzeba samemu zobaczyć, a nawet trzeba powiedzieć, że tego nie można nie zobaczyć, tam nie można nie pojechać. To jeden z tych elementów, dzięki któremu zmienimy swoje wyobrażenie na temat Bułgarii.

To jednakże nie jest jedyna istotna atrakcja tego kraju. Kolejnym miejscem, którego nie można pominąć, jest Płowdiw. Jest to drugie pod względem wielkości miasto w Bułgarii, miasto niemalże starożytne, w którym ducha owej starożytności po prostu czuć. Wiele zabytków, których zwiedzanie na pewno będzie wyjątkowym przeżyciem. Jednym z miejsc bardzo atrakcyjnych jest także pasmo górskie o nazwie Riła. Właśnie w tym miejscu możemy zetknąć się z jedną z najciekawszych atrakcji kraju, jakim jest monastyr rylski. To kompleks klasztorny, który jest idealnie wkomponowany w znajdujące się tutaj górskie szczyty. Bułgaria to nie tylko zatem piaszczyste plaże i w ten sposób de facto nie można jej postrzegać. Tutaj musimy poznać Bułgarię z zupełnie innej strony i w naszym biurze podróży jest to oczywiście możliwe, jest to realizowane.

Wakacje w Bułgarii z naszym biurem podróży są po prostu niezapomniane, są nieszablonowe, ale jeśli ktoś chce ograniczyć się do przebywania w morskim kurorcie, to jak najbardziej może zdecydować się właśnie na taką opcję.

Back To Top