Biznes

Kabinę prysznicową można dobrać do wielkości łazienki

Nowoczesne kabiny prysznicowe zapewniają niesamowite wrażenia pod prysznicem i są doskonałym rozwiązaniem, aby dodać luksusu do łazienki w stylu spa.

Są formowane z akrylu lub szkła w jednoczęściową konstrukcję i zazwyczaj zawierają prysznic z deszczownicą, ale mogą być również wyposażone w dysze do ciała z hydromasażem, a niektóre mają nawet siedzisko, lustro, radio i oświetlenie. Aby uzyskać maksymalny relaks, możesz wybrać luksusową kabinę parową z generatorem pary i głośnikami Bluetooth, dzięki czemu będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki w trakcie kąpieli. W sprzedaży znajdziemy szeroką ofertę różnych kabin prysznicowych w wielu kształtach, rozmiarach, i w różnym przedziale cenowym. Dostępne w różnych rozmiarach, nowatorskie szklane ekrany do prysznica tworzą otwarty i minimalistyczny wygląd w łazience. Parawany nadają się do montażu bezpośrednio na podłodze lub na niskim brodziku, a szklany ekran do pomieszczeń wilgotnych chroni przedmioty, takie jak papier toaletowy, ręczniki, czy szafki przed zachlapaniem wodą. Parawan można zamontować oddzielnie lub połączyć z innym parawanem, dzięki czemu można stworzyć indywidualną strefę prysznica. Kabiny prysznicowe narożne z drzwiami przesuwanymi lub składanymi idealnie pasują do małych łazienek. Kabinę prysznicową można dobrać do wielkości łazienki

Ich obudowy kwadratowe mają zakrzywiony front, który maksymalizuje przestrzeń.

Prysznice półokrągłe zaprojektowane są tak, aby pasowały do narożnika, mają zwykle jedno lub dwoje drzwi przesuwnych, ale niektóre mają drzwi na zawiasach. Dostępne są również obudowy z prostokątne, w przypadku których jedna strona jest dłuższa niż druga, aby dopasować się do wąskich łazienek. Narożne kabiny prysznicowe Białystok zostały zaprojektowane tak, aby ściśle przylegały do narożnika łazienki, co pozwala zaoszczędzić miejsce na podłodze. Występują w różnych rozmiarach i mają dwoje drzwi, które można otwierać z zewnętrznego narożnika lub na środku, umożliwiając łatwy dostęp do prysznica. Mogą być one całkowicie zabudowane z sufitem i tylną ścianką, lub otwarte u góry i z tyłu przylegające do płytek.

Back To Top