Dom

W jakich wnętrzach sprawdzą się firanki żakardowe?

Firanki żakardowe są nie tylko bardzo piękne, ale również niezwykle praktyczne. Utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste, a ponadto nie trzeba ich prasować! To doceni każda pani domu. W jakich wnętrzach sprawdzi się ten rodzaj firan?

Firany metrażowe żakardowe nie tylko świetnie wyglądają, ale również wpuszczają do pomieszczenia odpowiednią ilość światła. Ponadto chronią wnętrza przed wzrokiem przechodniów, co jest szczególnie istotne wieczorową porą, kiedy w domu świeci się światło. W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzają się takie firany?

Idealne do wnętrza z duszą

Firanki zrobione z żakardu to idealna propozycja dla wszystkich osób, które lubują się w klasycznym wystroju wnętrz. Są one dość strojne, zatem rewelacyjnie sprawdzą się w przypadku pomieszczeń, w których znajdują się drewniane meble, a także tradycyjne dodatki. Mogą one być bardzo bogato zdobione, dlatego nie powinny przytłaczać całego pomieszczenia. W związku z tym lepiej sprawdzą się w pokojach klasycznych z dość wyrazistymi dodatkami. Na rynku znajdziesz również firanki gładkie, które znacznie mniej rzucają się w oczy. Te są idealną propozycją do każdej sypialni. Bardzo ważne jest to, że takie firany są nie tylko bardzo ładne, ale również trwałe i odporne na wiele różnych uszkodzeń. To oznacza, że bez trudu możesz ich używać także w pokojach dziecięcych. W tym przypadku postaw jednak na nieco krótszy wariant, aby zadbać o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Nie chcesz w końcu, aby karnisz spadł na podłogę po pociągnięciu firany przez Twoje dziecko. Firanki bez wzoru doskonale sprawdzą się w ciemniejszych pomieszczeniach, ponieważ przepuszczają znacznie więcej światła niż te wzorzyste.

Firany żakardowe sklep internetowy Romanetka oferuje w wielu wariantach jeśli chodzi o kolory oraz wzory. Są to wysokiej jakości zdobienia na okna, które z pewnością skradną Twoje serce. Rzadko spotkać można tak bogatą ofertę, dlatego sprawdź ją sama i dokładnie przyjrzyj się dostępnym wzorom i kolorom. Pamiętaj również o tym, że każdą ze swoich firan możesz w dowolny sposób ozdabiać przy pomocy klamer, które znajdziesz w pasmanterii. Mogą one przybierać różnorodne wzory i kolory. Dodatków i akcesoriów do firan jest naprawdę sporo. W ten sposób Twoje pomieszczenie może zyskać zupełnie inny, nowy charakter.

Back To Top