Rozrywka

Czy warto dokupować dodatkowe akcesoria do PS4?

Oprócz gier, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę z konsolą PlayStation 4 w pudełku. Ale dodanie kilku akcesoriów może naprawdę poprawić wrażenia, niezależnie od tego, czy daje to dodatkową wygodę, czy bardziej wciągające wyzwanie.

Oficjalny pad Sony DualShock 4 korzysta z energooszczędnego rozwiązania Bluetooth do łączenia się z PS4, a nowsze oficjalne pady umożliwiają także przewodowe połączenie USB. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić nową konsolę, czy trzymać się starego PS4, wciąż jest mnóstwo świetnych akcesoriów. Pozwolą ci one grać ze znajomymi, ulepszać czaty głosowe i wreszcie poczynić postępy w ulubionej grze. Od zestawów VR i słuchawek bezprzewodowych po subskrypcje i zewnętrzne dyski twarde, stacje dokujące i dodatkowe kable oraz ochronne etui na pada w wielu wzorach i kolorach. Jeżeli chodzi o akcesoria do PS4, to gracze naprawdę mają w czym wybierać. Podobnie jak arkadowy drążek, kierownica wyścigowa z pedałami nie jest konieczna dla wszystkich, ale jeśli poważnie podchodzisz do swoich gier wyścigowych, to prawdopodobnie jest to akcesorium numer jeden, które możesz dokupić. Solidna konstrukcja kierownicy i pedałów zapewniają, że wytrzyma długi dystans, i jest kompatybilny zarówno z PS4, jak i PS3. Platynowe słuchawki bezprzewodowe Sony mają wiele do zaoferowania, oferując wyjątkową – i zrównoważoną – jakość dźwięku oraz ponadprzeciętny mikrofon.

Istnieje również obsługa 3D Audio, która tworzy 100 „wirtualnych głośników” dla bardziej wciągającego dźwięku pozycyjnego. Ostatecznie trudno jest znaleźć zestaw słuchawkowy o lepszej wartości, który byłby tak łatwy w użyciu i ogólnie brzmi tak dobrze. Te cechy zdecydowanie istnieją po wyższej cenie, ale jeśli szukasz czegoś, co możesz skonfigurować bez kłopotów, będziesz ich potrzebować. Jedyna prawdziwa konkurencja w przypadku kontrolek ruchu Wii to kontrolery ruchu Sony, które są idealne dla tych, którzy chcą podnieść wrażenia z PSVR. Dzięki niemal idealnej precyzji i dokładności ruchu kontrolery Sony PlayStation Move naprawdę zwiększają wirtualną rzeczywistość, zapewniając bardziej wciągającą rozgrywkę. Możesz potrzebować akcesoria do konsoli playstation 4, wiecej na ExGames.pl. Znajdziesz tam duży wybór akcesoriów do PS4. Z pewnością każdy gracz wybierze coś odpowiadającego swoim potrzebom.

Back To Top