Biznes

Nie używaj kart kredytowych bez starannego rozważenia

Możesz dokonać ogromnej zmiany w swoim życiu, ucząc się zarządzania swoimi finansami.

Przy odrobinie wskazówek jest to na pewno możliwe! Na szczęście znajdziesz tutaj kilka rad, których możesz przestrzegać, abyś wiedział, w którą stronę iść.Korzystając z bankomatu podczas podróży, upewnij się, że sam bank jest otwarty. Bankomaty mają irytującą tendencję do jedzenia kart. Jeśli Twoja karta jest zjadana w banku, który jest setki mil od domu, może to być poważna niedogodność. Jeśli bank jest otwarty, prawdopodobnie będziesz w stanie odzyskać swoją kartę.Jeśli odniesiesz materialny sukces w życiu, w końcu dojdziesz do punktu, w którym będziesz mieć więcej aktywów niż w przeszłości. O ile nie będziesz stale patrzeć na swoje polisy ubezpieczeniowe i dostosowywać odpowiedzialność, możesz uznać, że jesteś niedoubezpieczony i ryzykujesz stratę więcej niż powinieneś, jeśli zostanie złożone roszczenie z tytułu odpowiedzialności. Aby się przed tym uchronić, rozważ zakup polisy parasolowej, która, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia stopniowo rozszerzający się zakres ochrony w czasie, aby nie narażać się na ryzyko niedostatecznej ochrony w przypadku roszczenia z tytułu odpowiedzialności.Amerykanie są znani z tego, że wydają więcej niż zarabiają, ale jeśli chcesz kontrolować swoje finanse, wydawaj mniej niż zarabiasz. Zaplanuj swoje dochody, aby mieć pewność, że nie przekroczysz wydatków. Wydawanie mniej niż to, co zarabiasz, pomoże ci zachować spokój ze swoimi finansami.Kupowanie niektórych przedmiotów hurtowo może z czasem zaoszczędzić pieniądze. Rzeczy, o których wiesz, że zawsze będziesz potrzebować, takie jak papier toaletowy lub pasta do zębów, można kupić w dużych ilościach po obniżonych cenach, aby zaoszczędzić pieniądze.Rozwijaj swoją karierę, aby uzyskać maksymalną wydajność dzięki finansom osobistym. Ponieważ twoja praca to miejsce, w którym generujesz pieniądze, powinno być twoim priorytetem numer jeden. Jeśli twoja kariera ucierpi, ucierpi również wszystko w łańcuchu. Nie używaj kart kredytowych bez starannego rozważenia

Upewnij się więc, że Twoja kariera zajmuje pozycję ponad wszystkimi innymi inwestycjami.Nigdy nie używaj karty kredytowej do zaliczek gotówkowych.

Oprocentowanie zaliczki gotówkowej może być prawie dwukrotnie wyższe niż oprocentowanie zakupu. Odsetki od wypłat gotówkowych są również naliczane od momentu wypłaty gotówki, więc nadal będziesz naliczany odsetki, nawet jeśli spłacisz w całości swoją kartę kredytową na koniec miesiąca.Jeśli masz dobry wynik kredytowy, uważaj na podpisanie za kogoś, zwłaszcza jeśli ma zły wynik lub nie jest prawdopodobne, że spłaci swój dług. Wspólne podpisywanie nie poprawia w żaden sposób twojego własnego wyniku i wywiera na ciebie dużą presję. Zrób to, jeśli jesteś pewien, że osoba, dla której podpisujesz, może zrobić to samo dla Ciebie.Jedzenie poza domem to ogromna strata pieniędzy. Zbyt łatwo jest nabrać nawyku ciągłego jedzenia poza domem, ale to robi numer w twoim portfelu. Przetestuj to, przygotowując wszystkie posiłki w domu przez miesiąc i zobacz, ile dodatkowych pieniędzy Ci zostało.Zaoszczędź pieniądze na koncie, które zapewnia wysokie zyski. Upewnij się, że jest ubezpieczony przez FDIC, że nie ma ryzyka i że masz dostęp do swoich pieniędzy, kiedy ich potrzebujesz. Takie konta mogą wydawać się trudne do znalezienia, ale trochę badań nagrodzi Cię i pomoże w rozwoju Twojej inwestycji.Teraz, gdy masz już podstawowe informacje z powyższego artykułu, powinieneś mieć inny pogląd na swoje finanse. Masz teraz dobre podstawy do podejmowania mądrych decyzji finansowych, a świetlana przyszłość może być Twoja. Pozostaje tylko twoja wola i determinacja, aby mieć stabilną i silną przyszłość finansową, więc nie pozwól, aby cokolwiek stało ci na drodze.

Back To Top