Blog

Nasza reklama w social mediach

Jak wykorzystać social media do reklamy? To bardzo dobre pytanie, bo przecież nie każdy z nas jest tutaj ekspertem.

Na pewno numerem jeden, jeśli chodzi o reklamę, która jest skuteczna i tania jest fanpage. To jest właśnie to, czym trzeba się zainteresować. Zakładamy swój fanpage. Możemy być gwiazdą muzyczną albo kucharzem. Możemy mieć firmę budowlaną albo mieć coś ważnego i ciekawego doz zaoferowania. Wtedy można będzie tworzyć fanpage i można będzie na tym zarabiać. W jaki sposób? Na pewno istotne będzie to, co robimy i jak robimy. Czyli potrzebujemy fanów, ale skąd ich wziąć? To bardzo dobre pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Fanów nie ma, bo dopiero zaczynamy. Znajomi niechętnie wchodzą na strony, które mamy, a zatem trzeba będzie sobie poradzić jakoś inaczej. W jaki sposób? To bardzo, ale to bardzo proste.

Nasza reklama w social mediach

Naszym zadaniem jest kupienie fanów. Nie chodzi o to żeby chodzić i proponować ludziom, że damy im coś za to żeby weszli na nasz fanpage.

My kupujemy cały pakiet z fanami. To nie są boty tylko prawdziwi ludzie. To, dlatego wchodzą na strony, oglądają treść, dodają komentarze, zostawiają lajki. To oznacza, że my na tym na pewno bardzo dużo zyskamy. Przekonamy się jak łatwo i szybko można zaistnieć w social mediach i jak wiele na tym zarobimy. Ilość fanów, którą chcemy jest do ustalenia. Możemy wybrać pakiet mały gdzie znajdziemy pięćdziesiąt osób. Możemy wybrać też ten bardzo duży gdzie mamy tysiąc fanów. Na początek można wybrać mały i bardzo tani pakiet, a wtedy przekonamy się jak to działa i czy to rozwiązanie przynosi nam zyski. Jeśli tak to korzystamy dalej z oferty buyfans, ale tym razem wybieramy to, co większe. Dobrze, że oferta została bardzo dobrze przygotowana i możemy na spokojnie z niej skorzystać. Jeśli mamy pytania to na stronie firmy znajdują się na nie odpowiedzi. Od razu temat będzie dla nas łatwiejszy do zrozumienia i na pewno na taką ofertę się skusimy. Poza tym sposobem warto również wykorzystywać inne do zdobywania fanów. Im więcej będzie fanów tym lepiej.

Back To Top