Handel

Kupuj mądrze sprawdzaj oferty gazetek promocyjnych

Sieci sklepów prześcigają się w różnego rodzaju promocjach, obniżki cen maja za zadane przyciąganie klientów.

Oferują swoje towary w gazetkach promocyjnych, w których znajdziemy wiele towarów w atrakcyjnych cenach. Najczęściej są tam produkty których na co dzień potrzebuje każdy z nas. Znajdziemy tam pieczywo w atrakcyjnych cenach, ale także nabiał mięso i wędliny. Sieci handlowe chcą za pomocą atrakcyjnych cen przyciągać klientów. Pierwszy sklep sieci Carrefour otworzono w 1997 roku w Łodzi. Sklepy sprzedają głównie artykuły spożywcze i przemysłowe, są to najczęściej duże wielkopowierzchniowe hipermarkety. Obecnie siec posiada w Polsce ponad 900 sklepów w różnych formatach. Na siec składa się 89 hipermarketów, 160 supermarketów, ponad 650 sklepów osiedlowych. Sklepy tej sieci posiadają także stacje benzynowe, oferujące paliwo w atrakcyjnych cenach. Obecnie do oferty dołączył także sklep internetowy w którym możemy zakupić różnego rodzaju artykuły z usługa dostarczenia do domu. Sklep odwiedza około 5 milionów klientów tygodniowo, sieć zatrudnia 16000 pracowników.

Duży wybór towarów sklep zawdzięcza 2000 dostawców. Sieci posiadają także własne piekarnie dzięki czemu można zakupić świeże bułki i chleb.

Sklepy posiadają także wielu lokalnych dostawców, przykładowo lokalne mleczarnie. Kiedy chcemy zrobić duże zakupy warto przed wyjazdem zapoznać się z gazetkami ofertowymi różnych sieci handlowych. Często w naszej okolicy działa wiele różnych sklepów, dlatego też porównanie cen może pozwolić na oszczędności. Zwłaszcza jeżeli sklepy znajdują się niedaleko od siebie. Obecnie porównujemy także ceny w internecie, znajdziemy wiele portali na których zamieszczone są gazetki promocyjne z różnych sklepów. Pozwala to szybko zdecydować się które sklepy należy odwiedzić. Znajdziemy tam także aktualne gazetki promocyjne Carrefour, które oferują towary w bardzo atrakcyjnych cenach. Coraz więcej osób korzysta także z telefonów komórkowych, za pomocą których można szybko znaleźć i obejrzeć wszystkie aktualne gazetki.

Back To Top