Blog

Amputacja piersi nie oznacza, iż przestajesz być prawdziwą kobietą

Nowotwory piersi są nie tylko zaliczane do tych najczęściej atakujących kobiety, ale w wielu przypadkach oraz sytuacjach zmuszają je do amputacji, jaka de facto powoduje iż tracimy pewność siebie.

Czujemy się nie tylko mniej atrakcyjne ze względu na to iż straciliśmy piersi ale również odczuwamy wyniszczenie chorobą, w takiej sytuacji nie jesteśmy jednak pozostawione same sobie a należy co za tym idzie pamiętać o innych kobietach. Właśnie amazonki to nikt inny jak potoczna nazwa niejednej organizacji nawiązującej do walki z nowotworem piersi, dzięki nim nie tylko odnajdziemy się w nowej rzeczywistości ale z czasem nauczymy się akceptować własne ciało. Oczywiście aktualnie istnieją już implanty piersi które stosuje bardzo dużo kobiet jakie walczyły z nowotworem, dlatego w razie potrzeby i konieczności ich wykonanie jest czymś, na co warto się zdecydować. Pewnie, że amputacja piersi nie oznacza iż przestaliśmy być kobietą, wręcz przeciwnie po takiej chorobie zawsze liczmy się z tym iż wrócimy silniejsze, mocniejsze a tym samym cały czas jesteśmy atrakcyjne w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

Szukasz ciekawych informacji o kobietach które zwalczyły raka piersi?

Jeżeli więc dopiero rozpoczynamy naszą walkę z nowotworem piersi,ewentualnie jesteśmy po jej amputacji to dobrym rozwiązaniem będzie nawiązanie do osób podobnych jak my. Szereg ciekawostek o amazonkach znajdziemy tutaj http://osadapiekna.pl/ciekawostki/amazonki/ czyli bardzo interesującym blogu. Pamiętajmy jednak, iż nigdy amputacja piersi nie powinna być dla nas sytuacją która eliminuje nas z dotychczasowego życia czy posiadania świadomości co do własnej atrakcyjności. Na pewno jednoczenie się amazonek we wspólnym celu, nijako jeszcze bardziej wręcz pomaga zwalczyć takie nieciekawe ale często spotykane sytuacje w naszym życiu, i pozwolić na normalne funkcjonowanie. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż każda amazonka jest nie tylko dalej kobietą ale posiada znacznie silniejsze cechy które pozwalają jej normalnie żyć.

Back To Top