Turystyka

Wypoczynek w pięknych Beskidach

Turyści, którzy poszukują cichego zakątka w górach, mogą udać się w Beskidy, znajdziemy tu wiele miejsc, które zaoferują nam wypoczynek w bardzo dobrych warunkach.

Często są to ośrodki turystyczne oddalone od dużych miast, hałasu, gdzie w spokoju możemy wypocząć. W miejscowości Słopnice u podnóża góry Mogielnica w Beskidzie Wyspowym znajduje się pensjonat, gdzie turyści mogą wypoczywać w hotelu lub też w domkach, ośrodek oferuje bardzo wiele atrakcji.

Wypoczynek w pięknych Beskidach

Noclegi w Beskidach

Serce Beskidu to ośrodek, gdzie znajdziemy 20 miejsc noclegowych w hotelu oraz domki, które są bardzo dobrze wyposażone, posiadają aneks kuchenny oraz taras. Domki są dwupoziomowe, przeznaczone są maksymalnie dla siedmiu gości, na terenie ośrodka znajduje się parking monitorowany. W hotelu w pokojach dostępny jest internet bezprzewodowy, łazienki, są to bardzo dobrze wyposażone, wygodne pokoje. Na terenie ośrodka znajduje się kort tenisowy. Okolice Mogielnicy znane są z pięknych widoków, możemy udać się na wycieczkę pieszą, przejażdżkę rowerową. Niedaleko znajdują się stacje narciarskie, turyści, którzy odwiedzają Beskidy zimą, z pewnością znajdą wiele ciekawych atrakcji.

W ośrodku można zorganizować przyjęcie, bankiet nawet dla 120 osób, znajduje się tu sala klimatyzowana. Jest to oferta na wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Dodatkowo na miejscu przygotowywany jest catering, obsługa, znajduje się tu także sala dla najmłodszych oraz duży taras na dachu. W ośrodku znajdują się także miejsca parkingowe, jest to miejsce nieopodal lasu, w cichej okolicy, jest to oferta również dla firm, organizowane są tu konferencje, znajdziemy tu także bardzo dobrze wyposażoną salę multimedialną z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz dużego ekranu.

Szczegółowe informacje na temat wypoczynku w ośrodku Serce Beskidu znajdziemy na stronie sercebeskidu.pl. Jest to oferta dla osób, które poszukują ośrodka z dala od obleganych przez turystów miejsc, z pewnością Beskidy docenią osoby, które lubią aktywny wypoczynek, piesze wędrówki czy też sporty zimowe.

Back To Top